Vivienna Новости

Мер Львова майбутній лідер держави?

садовой

 

Мера Львова просят йти на президента

Користувачі соціальних мереж поширюють звернення, в якому просять мера Львова Андрія Садового висунути свою кандидатуру в разі дострокових або строкових президентських виборів. Про це на своїй сторінці у мережі Facebook написав користувач Володимир Корбут, інформує Новий Погляд.

Уявімо на хвилину, що майдан переміг і Янукович пішов у відставку. І що далі? А Хто прийде замість Януковича? Це напевно найважливіший питання, яке задавали всі хто був на Майдані”, – написав користувач.

За словами Корбута, з усіх опитаних ним людей ніхто не хоче бачити президентом Яценюка, Тягнибока чи Кличка.

Шановний мер Львова – Садовий Андрій Іванович. Якщо у Вас вистачить сил, політичної волі і терпіння, Ви як однозначний патріот своєї Батьківщини, а не пустослов (хто не вірить – поїдьте у Львів переконаєтеся), запропонуйте свою кандидатуру на пост президента!”, – звернувся до львівського голови користувач.

Нам не потрібні бунтівні політики, у нас немає бажання вибирати з чергової групи авантюристів, які рвуться до годівниці. Нам потрібна спокійна, стабільна і правова держава. Ви людина, а значить не ідеальний, ми зрозуміємо промахи, у нас вже 8 років суцільний тривалий промах … але результати Вашої роботи – очевидні”.

Я б щиро хотів щоб з часом, я в будь-якому місті країни відчував себе як у Львові. У Вас є шанс або зараз , або на виборах 2015 року. Просто скажіть своє “Я згоден”, і ви отримаєте підтримку не тільки у Львові, а й у всій країні, у всіх молодих і старших, але розсудливих громадян України”, – запевнив Корбут.

 

Источник

0
  • 0
  • 2 008
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.