sivway Разное

Санкційний список України проти Росії

Санкційний список України проти Росії


Санкційний список РНБО є переліком осіб, організацій, компаній або країн, які підлягають санкціям або обмеженням у зв'язку з певними ситуаціями або загрозами для національної безпеки. Перевірка санкцій РНБО - це процес, спрямований на перевірку осіб або організацій з метою встановлення, чи є вони об'єктом санкційних обмежень. Завдяки онлайн-сервісу YouControl тепер ви зможете ознайомитися з цими даними швидко та зручно. Отримати більше інформації на тему можна за посиланням: https://youcontrol.com.ua/our_possibility/sanctions/.

Санкції — це теж зброя, як літаки та танки


Використання особистих санкцій як засобу адміністративного розпаду може стати однією з найбільш ефективних стратегій для повного занепаду російського режиму. Санкційний список РНБО може включати конкретні імена та назви:
  • військових чи політичних діячів;
  • бізнесменів;
  • компаній;
  • банків;
  • організацій.

Включення в цей список означає, що особа або організація підлягає різним видам обмежень, таким як фінансові санкції, заборона на в'їзд до країни, замороження активів або заборона на торгівлю з ними.

Санкційний список РНБО є оновлюваним і змінюється в залежності від різних факторів та обставин. Уряд та відповідні органи мають зобов'язання моніторити та вживати заходів щодо дотримання санкційних обмежень, які встановлені для осіб або організацій зі списку.

Відзначається, що список фізичних та юридичних осіб, які підлягають або можуть потрапити під санкції з початку війни Російської Федерації проти України, є важливим для належної перевірки контрагентів. Внесення відповідних відомостей до бази даних YouControl дозволить бізнесу отримати детальну інформацію про санкції та запобігати ризикам у своїй діяльності.

На даний момент реєстр санкцій містить 9 037 осіб, які підлягають санкціям, а також 16 702 потенційно підсанкційних особи, і цей список регулярно оновлюється.

Як здійснити перевірку санкцій та зв'язку українських підприємств з окупантами


У YouControl ви можете автоматично відстежувати наявність фізичних та юридичних осіб у санкційних списку. Вам просто потрібно зайти на профіль компанії або ввести ПІБ особи в модулі "Перевірка фізосіб", і система покаже ці дані як потенційний ризик.

Фахівці створили найбільш повний список діючих українських компаній, які мають зв'язок з небажаними сторонами, і включили цю інформацію до нашої системи. Тепер ви можете відстежувати зв'язок українського бізнесу з окупантами за допомогою Express-аналізу в YouControl.
0
  • 0
  • 397
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.